Informacje o Google Books
Przegląd
Przemyślenia i opinie
Pomoc ogólna

Program partnerski
Dla wydawców i autorów
Przystąp teraz
Pomoc dla partnerów

Program biblioteczny Library Project
Przegląd
Biblioteki współpracujące
Pomoc dla bibliotekarzy

Wygląd wyników wyszukiwania w Google Books

Pełny widok  |  Ograniczony podgląd  |  Widok krótkiego opisu  |  Podgląd niedostępny 

W przypadku każdej książki istnieje strona „Informacje o książce” zawierająca podstawowe informacje bibliograficzne, takie jak tytuł, autor, data publikacji, liczba stron i temat. W przypadku niektórych książek wyświetlane są również dodatkowe informacje, takie jak główne terminy i wyrażenia użyte w książce, odniesienia do niej w publikacjach naukowych lub innych książkach, tytuły rozdziałów czy lista innych książek z nią powiązanych. W przypadku każdej książki wyświetlamy linki prowadzące bezpośrednio do księgarń internetowych, gdzie można ją kupić, oraz bibliotek, gdzie można ją wypożyczyć.

Pełny widok

Pełny widok jest dostępny w przypadku książek niechronionych prawami autorskimi, a także książek, które wydawca lub autor udostępnia do przeglądania w całości. W pełnym widoku można wyświetlić każdą stronę książki, a jeśli książka jest zaliczana do powszechnego dziedzictwa, można ją pobrać, zapisać oraz wydrukować w formacie PDF i czytać we własnym tempie.

Ograniczony podgląd

Jeśli wydawca lub autor udziela nam zezwolenia, wyświetlamy użytkownikom ograniczoną liczbę stron książki.

Widok krótkiego opisu

W widoku krótkiego opisu, tak jak w karcie katalogu bibliotecznego, przedstawione są informacje o książce oraz kilka fragmentów zawierających parę zdań kontekstu otaczającego wyszukiwane hasło.

Podgląd niedostępny

Podane są podstawowe informacje o książce, tak jak w karcie katalogowej.

©2011 Google — Strona głównaWszystko o GoogleOchrona prywatności