Recenzje

Recenzje użytkowników

Recenzja użytkownika - Zgłoś jako nieodpowiednie

super książka bardzo pomaga mi w pisaniu pracy ;) Tylko szkoda że nie jest cała.

Recenzja użytkownika - Zgłoś jako nieodpowiednie

Mogę powiedzieć, że są dość przydatne informacje: zaglądałam do niej często, w związku z egzaminami, pisząc prace semestralne i dla siebie. Jednak nie podoba mi się forma książki, jakoś dużo czasu potrzeba, aby przebrnąć przez informacje, niektóre takie same są rozmieszczone w paru miejscach, ale jest to też związane z dużą czcionką i złym rozmieszczeniem tekstu (formatowanie: akapity nie tam, gdzie trzeba, brak podkreśleń). Prostokątny format nie jest wygodny. Za mało zdjęć! nawet czasem aż się prosi, aby były. Źle jest też książkę zeskanować. Marny indeks. Na okładce brzydkie brwi - tematem książki jest kosmetyka. Plusem jest to, że często są wznowienia.
Jestem na studium kosmetycznym i książka polecana przez dr z Kosmetologii, Pracowni chemii kosmetycznej i Chemii kosmetycznej (jest to jedna wykładowczyni), mgr z Dermatologii oraz panią prowadzącą Pracownię kosmetyki. Mam wersję 2011 wypożyczoną z biblioteki przez większość czasu.
 

Recenzja użytkownika - Zgłoś jako nieodpowiednie

Książka jest dość dobrze napisana, zdjęcia starannie wykonane. Jednak czegoś mi tutaj brakuje. Mało zagadnień z dermatologii oraz fizykoterapii. Ale ogólnie książeczka na 4 +

Wszystkie recenzje - 3
Z 5 gwiazdkami - 0
Z 2 gwiazdkami - 0
Z 1 gwiazdką - 0

Wszystkie recenzje - 3
Recenzje redaktorskie - 0

Wszystkie recenzje - 3